Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ELPLP50 ELPLP54 ELPLP58 ELPLP61 ELPLP67 |
| Brand Name | mailepu |
| Occasion | Home Entertainment |
| Item Type | Stage Lighting Effect, ELPLP50 ELPLP54 ELPLP58 ELPLP61 ELPLP67 |
| Power | 190w |
| Use Place | projector lamp |
Instock
There are no reviews yet.