Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 26 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LED 60W RGBW Round Par Lighting |
| Brand Name | DJWORLD |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 200W |
| Light Source | LED RGBW 4in1 |
| Beam Angle | 45 Degrees |
| Strobe | Flash rate 0-10HZ |
| Dimmer | 0-100% Linear dimmer |
| DMX Channels | 4/8CH |
| Control Protocol | DMX512/Master-Slave/Auto/Sound |
| Ambient temperature | -20°C-40°C |
| Shell Material | Die-cast Aluminum |
Instock
There are no reviews yet.