Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Somspot |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Material | Hardware + plastic |
| Voltage | 90-220V, 50-60HZ |
| Light source | 7 four in one lamp beads +48 SMD LED lamp beads |
| Source channel | 6/10CH |
| Control mode | DMX512, sound control, self-walking, master-slave |
Instock
There are no reviews yet.