Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 12 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | UL01all |
| Occasion | Professional Stage & DJ, Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 350w |
| Product name | Stage Light Bulb |
| Model | 200w 5R, 230w 7R |
| Model 2 | 295w 14R, 350w 17R |
| Model 3 | 250w 10R, 380w 18R |
| working life | 2000-3000 hours |
| Usage | Stage light accessory |
Instock
There are no reviews yet.