Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 13 × 7 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, EAC, FCC, RoHS |
| Voltage | 90-240V |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | DMX Console 192 |
| Brand Name | DJWORLD |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Style: | DMX Stage Light |
| Occasion: | Professional Stage & DJ |
| Weight | 1.55 KG |
| Product Size | 48.3X13.4X7 cm |
| Type | DMX 192 Console |
Instock
There are no reviews yet.