Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Certification | CE |
| Voltage | 12-36V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | WM-KP-4U009-V2B |
| Brand Name | PQIVCG |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 150W |
| Light color | R G B W |
| Control | DMX512 master-slave control self-propelled voice control |
| Channel | 4/8CH |
Instock
There are no reviews yet.