Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 4 cm |
| Voltage | 100-240V |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | GZL-PowerCable |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.