Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Material | aluminum |
| Color | black |
| Input voltage | AC110V-240V 50/60Hz |
| Rated power | 200W |
| Light source | 7PCS 30W golden yellow COB LED and 63PCS 0.5W 5050 SMD RGB LEDs |
| Control channel | 8CH/32CH |
| Control mode | DMX512 / master-slave / self-propelled / voice control |
| Protocol | Standard DMX512 protocol, RDM protocol |
| Lens angle | 2 ° |
| Beam angle | 2 ° |
| Service life | 10000H |
| Operating temperature | <45° |
| Color temperature | 1800-2000K |
| Data connection | three core XLR input/output |
| Display | 4-digit digital display |
| Protection grade | IP20 |
| Working environment | -20℃-40℃ |
Instock
There are no reviews yet.