Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 38 × 25 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | AC110V-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | U'King |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 1500W |
Instock
There are no reviews yet.