Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 16 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SHC-012 |
| Brand Name | PINCHENGGUANGDIAN |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 48W |
| Tyle | Stage Lighting Effect |
| Control mode | DMX512, master/slave, self-walking, voice control |
Instock
There are no reviews yet.