Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 42 × 23 cm |
| Certification | CE, FCC, UL, KC |
| Voltage | AC110V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KIQUNE |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Types | indoor moving head laser light |
| IP Rate | IP22 |
| Warranty | 1year |
| packing | carton |
Instock
There are no reviews yet.