Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 15 cm |
| Certification | CE, FCC, UL |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KIQUNE |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Lighting solutions service | LitePro DLX layout, Project Installation |
| Type | MANUAL SWITCH |
| Max. Load Power | 200w |
| Connection Mode | DMX512 |
| Product name | MA2 MINI Command wing |
| parameter | Expandable up to 4096 parameter |
| size | Light, handy & rock solid |
| Output dmx | 3pin or 5 pin optional |
| key | Individually backlit and dimmable silent (clickless) keys |
| warranty | 1 years |
| Features | Just connect via USB to any PC running grand MA2 on PC |
Instock
There are no reviews yet.