Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.337 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 9 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Certification | CE |
| Voltage | 6V |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | JL-MDL002 |
| Occasion | Home Entertainment |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 4.5W |
Instock
There are no reviews yet.