Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 24 × 21 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Style | Mini |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Somspot |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Material | aluminum alloy |
| Input voltage | AC110V/220V50/60HZ (according to the region) |
| Rated power | 1200W |
| Lamp beads | 6PCS three-in-one high-power lamp beads |
| Control protocol | 433MHz |
| Effective control distance | about 15 meters |
| Control mode | wireless remote control |
| Smoke spraying time | about 25 seconds |
| Spraying distance | 4-5 meters |
| Capacity | 1L (can continue to smoke for about 60 minutes) |
| Smoke spray rate | 160m³ / Min |
| Protection grade | IP30 |
| Working environment | -10℃-45℃ |
Instock
There are no reviews yet.