Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 25 × 57 cm |
| Certification | none |
| Voltage | 220V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | MA2 |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 220v |
Instock
There are no reviews yet.