Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Type | Toy Pistol Gun |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| material quality | 304 stainless steel |
| Support head width | 20mm |
| Size of slingshot door | 8020 |
| height | 125mm |
| weight | about 350g |
| producer | China |
Instock
There are no reviews yet.