Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 20 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Outdoor waterproof lighting |
| Model Number | WKS-WL201122 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Clear Glass |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | wecus |
| Body Material | aluminum |
| Style | europe |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.