Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 13 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | LF-1590 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Forged |
| Number of light sources | 1 |
| Material | RESIN |
| Warranty | 2 Years |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, UL |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | LEFAN |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | Wood |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.