Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 4 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-01 |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Material | aluminum |
| Warranty | 1 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | ZH United |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V |
| width | 3cm, 4cm |
| wattage | 10w, 24w, 36w, 48w |
| light color | warm white, cold white, neutral light |
| length | 30cm, 55cm, 80cm, 100cm, 120cm |
Instock
There are no reviews yet.