Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 22 × 11 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | Walnut Mirror Front Light |
| Model Number | PL230 |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Perforated |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | Metal |
| Warranty | 2 year |
| Shade Direction | Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, pse, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | DARHYN |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.