Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Bed Room |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | IRON |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | WGNUUC |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | ART DECO |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.