Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Beautiful |
| Model Number | FB-80018-01 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Bed Room |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Material | Wood |
| Warranty | 2 Years |
| Shade Type | Acrylic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | LED |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | EMC, SAA, GS, pse, VDE, LVD, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Phube |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | Wood |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Use | Living Room and Bedroom |
| The Color of Lamp Body | Black or White |
Instock
There are no reviews yet.