Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.306 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 11 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-01 |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Warranty | 1 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | ZH United |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | ABS |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.