Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | 4000mAh USB Rechargeable |
| Model Number | USB Rechargeable LED Wall Lamp |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | IRON |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | DIFEISI |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch, sensor |
| Body Material | aluminum |
| Style | europe |
Instock
There are no reviews yet.