Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 6 × 9 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | JGXDL1218 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Acrylic |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Usage 1: | Bedside wall lamp |
| Usage 2: | wall light |
| Usage 3: | Background wall lights |
| Usage 4: | Living room wall lamp |
Instock
There are no reviews yet.