Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | black, Gold, GRAY, Ivory, Silver, WHITE, Silvery, Lvory |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | EMERGENCY |
| Features | LED stair light |
| Model Number | 86x86mm step light |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, Staircase, Square, Pathway |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Plastic |
| Warranty | 2 Years |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Ressessed In |
| Brand Name | WAAJEA |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | sensor, no switch |
| Body Material | ABS |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
| feature | Motion-Sensing LED Step/Stair Light, 86 type Wall Light, Stairway Light |
| apply 1 | LED Night Light |
| apply 2 | basement |
| apply 3 | Channel |
| apply 4 | hallway |
| apply 5 | led wall panel |
| apply 6 | toilet night light |
| apply 7 | corner lamp |
Instock
There are no reviews yet.