Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 11 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Moon Wall Lamp |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Spent grinding |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Acryl |
| Warranty | 2years |
| Shade Type | Acrylic |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | JOYINLED |
| Is Dimmable | Yes |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.