Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | Gold |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Long strip wall lamp |
| Model Number | Indoor led wall light |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Foyer |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | IRON |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | LOMAOJK |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | aluminum |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 90-260V, AC85-265V |
| Type | Nordic light luxury wall lamp |
| light color | warm white, cool white, nature white |
Instock
There are no reviews yet.