Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | Blue, Pink |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | wall lamp |
| Model Number | LJC-154 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | RESIN |
| Warranty | 3year |
| Shade Type | CRYSTAL |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | IRON |
| Style | europe |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.