Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-01 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 6 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | EnwYe |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V |
| Wattage | 10W, 24W, 36W, 48W |
Instock
There are no reviews yet.