Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Wooden Led Wall Lamp |
| Model Number | Ojc109 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Foyer, Bed Room, study, Kitchen, Dining Room |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Wood |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | Acrylic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS, CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Winlams |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | Wood |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.