Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.368 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 13 × 5 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-01 |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Material | aluminum |
| Warranty | 1 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | EnwYe |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V |
| Length | 40cm, 50cm, 60cm, 70cm, 80cm, 100cm, 120cm |
| Light Color | 3000K, 4500K, 6500K |
Instock
There are no reviews yet.