Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 12 cm |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Hand-built double-layer high temperature paint e27 carton robot wall l |
| Model Number | CMO-WL-1061-1 CMO-WL-1061-2 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Foyer, Bed Room, study, Dining Room |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Material | Metal |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | up |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS, CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | JIAKMJ |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 110V, 220V |
Instock
There are no reviews yet.