Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 25 × 22 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | CRYSTAL |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | CRYSTAL |
| Shade Direction | up |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IWP |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | Glass |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.