Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 9 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, WHITE |
| is_customized | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | USB Charging, Magnetic |
| Model Number | Led Wall Lamp |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Material | Plastic |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | up |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | ATcomm |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | ABS |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 12V |
Instock
There are no reviews yet.