Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | WHITE |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | high brightness, Energy Saving, modern |
| Model Number | CS-GY-36 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Other |
| Number of light sources | 15~20 |
| Material | Acryl, ABS |
| Warranty | 1 years |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Other |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted, Wall Mounted |
| Brand Name | GRN-FLASHING |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | ABS |
| Style | ART DECO |
| Voltage | 90-260V |
| Iterm | LED wall lamp |
| Light Color | White |
| input | AC85-265V 50/60Hz |
| Body color | white |
| Dimensions | 115*100*18mm |
| Output Luminous | 70-95lm/W |
Instock
There are no reviews yet.