Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Brightness sensing |
| Model Number | XD-1003 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Forged |
| Material | Plastic |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IRALAN |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | sensor |
| Body Material | Plastic |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.