Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | WL-042 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Foyer, BATHROOM, Bed Room, study, Kitchen, Dining Room |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS, CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | GY |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V, 110V, 220V |
Instock
There are no reviews yet.