Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 7 × 7 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | WHITE |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | magnet, portable, energy save, eye-protection |
| Model Number | TD05 |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Material | Plastic |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | paweinuo |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | ABS |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 5V |
| 1 | Bedroom lamps |
| 2 | bedroom lamp |
| 3 | night lamp |
| 4 | Eye-protection desk lamp |
| 5 | Study desk lamp |
| 6 | Table light |
| 7 | Writing lamp |
Instock
There are no reviews yet.