Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, WHITE |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | wall light |
| Model Number | wall lights |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Bed Room, Foyer, study |
| Material | aluminum |
| Warranty | 1 year |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | CHENBEN |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Lamp shell color | black/white |
| Power | wall lampa10W/spotlight 3W |
| Function | two independent light switch |
| Adjustable angle | 350° |
| Configuration | USB charging port |
| Ambient light | warm color |
| Spotlight | white color |
Instock
There are no reviews yet.