Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | black, Gold |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Elbow glass ball wall lamp |
| Model Number | 8323 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Metal |
| Warranty | 3years |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, GS, LVD, UL |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Lava Corki |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | no |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.