Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | BD-1003 |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Number of light sources | > 20 |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | MARPOU |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | ABS |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.