Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 12 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | JQ036 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Copper |
| Warranty | 1year |
| Shade Type | Clear Glass |
| Shade Direction | Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IWP |
| Body Material | Copper |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.