Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.414 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 11 × 6 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | JOYINLED |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.