Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 2 × 1 cm |
| Length | 50cm |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Shape | Rectangle |
| Origin | Mainland China |
| Type | Night Light |
| Item Type | Night Lights |
| Wattage | 0-5W |
| Is Batteries Included | Yes |
| Is Smart Device | no |
Instock
There are no reviews yet.