Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.313 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YHY-01 |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 4.5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Battery Type | none |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Projector |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | ZCUU |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | AC |
Instock
There are no reviews yet.