Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.388 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 7 × 5 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 30cm |
| Voltage | 3.7V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | PC |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
Instock
There are no reviews yet.