Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 20cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, ROHS |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Battery Type | AAA |
| Power Generation | Always On |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | MINISO |
| Power Source | DC |
Instock
There are no reviews yet.