Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.291 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 30 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Magnetic LED Night Light |
| Usage | EMERGENCY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | BASEUS |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.