Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Type | LAMP |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
Instock
There are no reviews yet.